O Firmie

Firma powstała 01.09.2014r . Sklep i serwis komputerowy mieści się w miejscowości Gródki Drugie 96 (wskazówki dojazdu w kategorii „kontakt”)
(w tej branży zacząłem działalność nie przypadkowo;
pracowałem od 2006r w sklepie ADPOL w Turobinie,
gdzie zdobyłem wiedzę, doświadczenie w prowadzeniu sklepu, usług komputerowych i fiskalnych. Pragnę w tym miejscu podziękować mojemu byłemu pracodawcy za pomoc i wsparcie
dla mojej nowej firmy – DZIĘKUJĘ DARKU!)

Foto PC-MAGIX Adam Skiba_2

F.H.U. PC-MAGIX prowadzi sprzedaż podzespołów i akcesoriów komputerowych, akcesoriów RTV, kas i drukarek fiskalnych
F.H.U. PC-MAGIX to autoryzowany dealer producenta systemów fiskalnych firmy

Ashampoo_Snap_2015.02.24_09h40m26s_001_

Mogę zaproponować pełną ofertę produktów tej firmy. Oprócz urządzeń fiskalnych, świadczę także serwis urządzeń fiskalnych: naprawy, fiskalizacja, przeglądy techniczne, materiały eksploatacyjne. (szczegóły w dziale „kasy fiskalne”)

Ponadto firma oferuje usługi składania komputerów PC z poszczególnych podzespołów dobranych wg potrzeb klienta oraz serwis działający na zasadzie pogotowia komputerowego:(oferta usług w kategorii „serwis”)

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń, korepetycji dla firm i instytucji oraz osób prywatnych z zakresu ogólnej obsługi komputera a także zaawansowanych zagadnień z informatyki. Usługi które proponuję poparte są ponad 20-letnim stażem nauczycielskim w tym 9 letnim doświadczeniem pedagogicznym w nauczaniu informatyki w ZSOiZ w Turobinie.

Proponuję również tzw. usługi hostingowe dla małych firm, instytucji samorządowych oraz dla osób prywatnych (szczegóły znajdziecie w dziale oferta)

Serdecznie Zapraszam!
Kontakt tel: 505292000